Farnosť Tvrdošín

Povýšenia sv. Kríža. Nep Počatia Panny Márie. Svätých Cyrila a Metoda. Svätý Cyril a Metod. Nep Počatie Panny Márie. Miesto modlitby v prírode. Modlitbové spol. matiek. Bratstvo B. Srdca Ježišovho. Bratstvo laikov sv. Dominika. Sväté omše za účasti detí. Rok sv. Martina. Modlitba za Ľudové misie 2018 vo farnosti Tvrdošín s filiálkami Štefanov nad Oravou, Krásna Hôrka a Medvedzie. PRECHODNÁ ADRESA FARSKÉHO ÚRADU OD 10.03.2018 DO UKONČENIA VÝSTAVBY NOVEJ FARY. SNP 537, 027 44 Tvrdošín.

OVERVIEW

The web page farnost-tvrdosin.sk currently has an average traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have inspected two pages inside the domain farnost-tvrdosin.sk and found sixteen websites linking to farnost-tvrdosin.sk.

FARNOST-TVRDOSIN.SK TRAFFIC

The web page farnost-tvrdosin.sk has seen alternating quantities of traffic all over the year.
Traffic for farnost-tvrdosin.sk

Traffic ranking (by month) for farnost-tvrdosin.sk

Traffic ranking by day of the week for farnost-tvrdosin.sk

Mesto Tvrdošín

Šport, turistika a voľný čas. Podnikatelia a firmy v meste. 1682015 Pozvanie na futbalový zápas. Pozývame všetkých športových fanúšikov na futbalový zápas. ligy Sever muži medzi ŠK Tvrdošín a ŠK Dynamo Diviaky. Pre účastníkov pretekov je pripravený bohatý športový a kul.

WHAT DOES FARNOST-TVRDOSIN.SK LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of farnost-tvrdosin.sk Mobile Screenshot of farnost-tvrdosin.sk Tablet Screenshot of farnost-tvrdosin.sk

FARNOST-TVRDOSIN.SK SERVER

Our parsers identified that a single root page on farnost-tvrdosin.sk took five hundred and twenty milliseconds to download. We could not observe a SSL certificate, so our web crawlers consider this site not secure.
92.240.253.107

We found that this domain is using the nginx os.

Farnosť Tvrdošín

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page farnost-tvrdosin.sk states the following, "Sväté omše za účasti detí." We saw that the webpage also stated " Modlitba za Ľudové misie 2018 vo farnosti Tvrdošín s filiálkami Štefanov nad Oravou, Krásna Hôrka a Medvedzie." It also said " PRECHODNÁ ADRESA FARSKÉHO ÚRADU OD 10. 2018 DO UKONČENIA VÝSTAVBY NOVEJ FARY. SNP 537, 027 44 Tvrdošín." The header had farnost as the highest ranking optimized keyword. This keyword is followed by tvrdosin, kostol, and kostoly which isn't as urgent as farnost. The other words farnost-tvrdosin.sk used was najsvatejsia trojica. svata anna is included but might not be understood by search crawlers.

SEEK SIMILAR DOMAINS

Římskokatolická farnost v Unhošti

Z duchovní nabídky pražského arcibiskupství. Dobrý den, srdečně vás vítáme na stránkách křižovnické farnosti. Sv Petra a Pavla v Unhošti. 4 neděle postní, cyklus A. Máme-li Kristova Ducha, můžeme s důvěrou doufat v Hospodina. Prosme za katechumeny, aby nalezli odvahu plně se odevzdat Kristu.

Římskokatolická farnost Vlachovo Březí

Biblický citát na každý den z www. Roku 1359 se ve Vlachově Březí připomíná plebanie. Od roku 1933 je tu zřízené děkanství. Původní kostel byl menší a byl postaven v románském slohu. V letech 1659 1669 byl přestavěn do dnešní podoby barokního kostela s pravoúhlým presbytářem a dvojicí bočních kaplí. 8226; na začátek stránky.

Farnost Vratislavice

25 3 2018 - BOHOSLUŽBY O VELIKONOCÍCH 2018 - KAPLE VZKŘÍŠENÍ. 2018 - Duchovní obnova - JEŽÍŠ A ŽENY - Bc. 25 3 2018 - Kalendář 2018. Vítejte na internetových stránkách farnosti Vratislavice nad Nisou. Neboť Bůh tak miloval svět, že dal svého jediného Syna, aby žádný, kdo v něho věří nezahynul, ale měl život věčný.